Контактирајте не

Ningbo SAJOO ИСКЛУЧЕТЕ CO., LTD.

адреса

Dongyang Село, Shiqi Стрит, Окружниот Haishu, Ningbo, Жеџијанг, Кина

телефон

Продажба: +86/574/8825 8660 

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?